התקדמות אקורדית עם חמישיית קלימבות B5 בכיוונים שונים המשתלבים יחדיו

ערכת קלימבות B5 מייצגת התפתחות ייחודית בהנחיית מוסיקה - כדי לעשות מוסיקה לא חייבים לדעת מוסיקה!

הערכה מאפשרת לקבוצה ולמנחה שאינם יודעים מוסיקה - ליצור מוסיקה!

איך זה עובד?

הערכה מכילה 5 קלימבות מסוג B5, כל קלימבה בעלת 5 טונים בלבד ומכוונת לאקורד שונה. הניגון בכל קלימבה הינו פשוט ביותר ואינו מצריך כל ידע או נסיון, אך הניגון ברצף על כולן יחדיו יוצר מגוון של מנגינות קסומות ומורכבות.

כל משתתף בתורו מאלתר/מנגן קטע פשוט וקצר, אך רצף הקטעים של המשתתפים יחדיו יוצר מנגינה מורכבת, מסקרנת ומיוחדת במינה!

באופן דומה, ניתן לתת לקבוצת המשתתפים להשתעשע עם הרכב הקלימבות:

כל משתתף מקבל קלימבה B5 והמשתתפים מתבקשים לחזור אחרי מה שחברם מנגן.
התוצאה: כיוון שכל קלימבה מכוונת לאקורד שונה, המשתתפים לא מצליחים לשחזר בדיוק את הניגון של חברם, אלא רק משהו מאוד דומה וייחודי לכל משתתף...

ערכה זו מצויינת לילדים ולבוגרים שאינם יודעים דבר על מוסיקה ואף חוששים להתחיל ללמוד מוסיקה, ומתאימה לפעילות משותפת עם ילדים בחיק המשפחה או במוסדות חינוך.

קלימבות B5 של HOKEMA הן חזקות, עמידות ושומרות על הכיוון שלהן. בה בעת, הקלידים שלהן עדינים כך שגם ילדים יכולים לנגן בהן  בקלות.

דף הנחייה פשוט וקליל מצורף לערכה.

 

אודות קלימבה B5:

קלימבה B5 היא הקלימבה הקטנה ביותר מבית HOKEMA. היא בעלת 5 קלידים המוצבים על גוף חזק העשוי עץ מהגוני וחלקי מתכת העשויים פלדת אל-חלד, פיתוח מדוקדק וכיוון מדוייק ונקי. זו קלימבה חזקה, יפה ופשוטה. היא מתאימה לטיפול במוסיקה ולילדים מגיל 3, אך גם מבוגרים יהנו לנגן בה אקורדים מורכבים...

צלילי הקלימבה B5 משתלבים בהרמוניה זה עם זה - לא משנה מה תנגן, זה תמיד יישמע טוב! לכן גם ילדים או מבוגרים ללא נסיון מוסיקלי יהנו מיד מניגון מוצלח!

הכיוון הבסיסי של הקלימבה B5 לסולם פַה-מינור ברור ונקי (מהנמוך לגבוה: פַה, דוֹ, פַה, לַה, דוֹ), אך תמיד ניתן לכוון אותה אחרת כדי ליצור אוירה שונה!

ניתן להגביר את צלילי הקלימבה ע"י הצבתה על גבי משטח או תוף, או כל תיבת תהודה, למשל על האריזה שלה עצמה.

 

הניגון בסנסולה אינו דורש כל ידע או ניסיון מוסיקלי!
צלילי הסנסולה עמוקים ומתמשכים, ומשתלבים זה בזה בהרמוניה מושלמת.
הסנסולה היא פרי פיתוח של חברת HOKEMA גרמניה, היא מיוצרת בחברת HOKEMA בעבודת יד נקייה ומדוייקת ובעזרת חומרים איכותיים ביותר.