אודות

  • סנסולה - פטנט חדשני מתוצרת גרמניה באיכות גבוהה ביותר
  • כל אחד יכול לנגן! אין צורך בידע או נסיון קודם
  • צליל עמוק ומתמשך – מרגיע ומסקרן
  • מתאים לבית ולמשרד, כמתנה לאדם מיוחד, לילדים, לשעורי מוסיקה, למדיטציה וטיפולים אלטרנטיביים, לטיפול בהפרעות קשב והתנהגות
  • ידידותי לסביבה

 

חברת HOKEMA (גרמניה) ידועה מאז שנת 1985 בשל האיכות הגבוהה של כלי הנגינה שלה. בית המלאכה של חברת HOKEMA שוכן בעיירה קטנה בשם וולסרוד (Walsrode) בסקסוניה התחתית (Lower Saxony - מחוז בצפון גרמניה). במפעל זה מפותחים ומיוצרים כלי נגינה המפיקים צלילים מדהימים: קלימבות וסנסולות.

הקלימבות והסנסולות המיוצרות ע"י HOKEMA מפיקות צלילים חמים, עדינים ומרגיעים המשתלבים בהרמוניה זה בזה ועם כלי נגינה אחרים.

 

 

הקלימבות והסנסולות של HOKEMA מיוצרות בעבודת יד איכותית ומדויקת תוך שימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה ביותר. בעת ייצורן במפעל HOKEMA מתבצע בהן כיוון מדוייק ומושלם לסולם צלילים ייחודי שבו כל הצלילים משתלבים בהרמוניה זה בזה, באופן כזה שלא משנה מה מנגנים עליהן - זה תמיד נשמע טוב ויפה! לכן כל אחד יכול לנגן בהן מיד, ללא כל ידע או נסיון קודם. כמובן שבידיים מנוסות ניתן לנגן בהן מלודיות מקסימות והשמיים הם הגבול...

.

המייסד והבעלים של חברת HOKEMA, מר פֵּטֵר הוֹקֵמַה (Peter Hokema), נהג לבחון בתשוקה כלי נגינה שונים בתקופה בה למד מוסיקה והדבר הוביל אותו לגלות את כלי ההקשה האפריקאים. פריצת הדרך הגיעה בשנת 2001 כשפֵּטֵר המציא את הסנסולה: מסגרת עץ אליפטית המכוסה בעור תוף הרוטט לצלילי הקלימבה המורכבת במרכזו. הצלילים גרמו מיד להתרגשות רבה והסנסולה נרשמה כפטנט. תוך שנים ספורות הפכה הסנסולה לכלי נגינה אהוד ברחבי העולם כולו. בשנת 2014 הגיעה הסנסולה גם לישראל.

כל אחד יכול לנגן על סנסולה, גם ללא כל ידע קודם!
הסנסולה בנויה כך שצליליה תמיד משתלבים זה בזה בהרמוניה, לכן אפילו כשמנגנים עליה באופן אקראי זה נשמע נעים ומרגיע...


הסנסולה מפיקה צלילים שאיננו רגילים לשמוע, צליליה רכים, נעימים ומרגיעים והיא בעלת קסם מיוחד במינו. בזכות צליליה המקסימים של הסנסולה היא נעשית פופולרית ברחבי העולם, בעיקר בטיפולים אלטרנטיביים, בסדנאות שונות, בטיפול בהפרעות התנהגות, בחינוך מיוחד ובשיעורי מוסיקה, אך גם כאביזר יוצא דופן בסלון הביתי, במשרד, כמשחק לילדים (בהשגחת מבוגר), כמתנה מיוחדת, ועוד...

הסנסולה בטיפול במוסיקה: הניגון בסנסולה דורש חלוקת קשב בין הידיים, כיוון שכל יד יכולה לפרוט רק על הקלידים בצד שלה, וזאת בעוד ששתי הידיים נמצאות גם יחד בשדה הראייה. התאום במקרה זה מהווה אתגר מהנה ומתמשך אפילו לנגנים מנוסים, אולם להבדיל מכלים אחרים, התהליך אינו מתסכל כיוון שכבר מהרגע הראשון, גם ללא כל ידע או נסיון, הצלילים נעימים ומשתלבים זה בזה בהרמוניה.

 

 

צפו בסרטון שבו מר פֵּטֵר הוֹקֵמַה מנגנן על הסנסולה - פרי המצאתו:

 

 

 

כיום HOKEMA היא חברה משפחתית, בה עובדים בני הדור השני של המשפחה ו-9 עובדים נוספים, והיא מובילה עולמית בייצור קלימבות וסנסולות שניתנות לניגון ללא ידע או נסיון קודם.

הקליבמות והסנסולות של HOKEMA מיוצרות באופן בלעדי בגרמניה בעזרת חומרים איכותיים ביותר כגון עץ-דובדבן ועץ-מהגוני המשוחים בשמן פשתן וחלקי פלדת אל-חלד המעובדים בדיוק רב ובאיכות גבוהה מתוצרת גרמניה.

.

 

 

מוצר ידידותי לסביבה - האנרגיה הדרושה לעבודת המפעל של HOKEMA מסופקת ע"י אור השמש בעזרת מערך של פאנלים פוטו-אלקטריים הפרוסים על גג המפעל.

 

 

צפו בסרטון תדמית של חברת HOKEMA:

 

 

 

HOKEMA בישראל - כל מוצרי HOKEMA משווקים בישראל ע"י 'סנסולה', בעלת הזכיון הבלעדי לייבוא והפצה של מוצרי HOKEMA. ליצירת קשר עם סנסולה לחץ כאן.

 

 

 

הניגון בסנסולה אינו דורש כל ידע או ניסיון מוסיקלי!
צלילי הסנסולה עמוקים ומתמשכים, ומשתלבים זה בזה בהרמוניה מושלמת.
הסנסולה היא פרי פיתוח של חברת HOKEMA גרמניה, היא מיוצרת בחברת HOKEMA בעבודת יד נקייה ומדוייקת ובעזרת חומרים איכותיים ביותר.